Skip to content

Dystrybucja

NEGRA SPORT jest oficjalnym dystrybutorem marek:

MAREKR SPORTSWEAR – wysokiej jakości, techniczna odzież narciarska i snowboardowa, oparta na membranach GoreTex, Dermizax i dzianinie Polartec. Firma ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych.

NORTHLAND PROFESSIONAL - austriacka firma produkująca odzież outdoorową, narciarską, city oraz plecaki, namioty i śpiwory. W swojej ofercie posiada również szeroki asortyment akcesoriów turystycznych.

Sun Valley – skarb dla każdego, kto chce dokonać prawdziwych odkryć. Odzież tej francuskiej firmy cechuje bardzo wysoka jakość i funkcjonalność. Oparta jest na membranach jak GoreTex, ma również bardzo ciekawy i niepowtarzalny design.

MOBICOOL – firma specjalizująca się w produkcji termoelektrycznych lodówek turystycznych i kempingowych oraz akcesoriów do chłodzenia.

CN Continental – włoska firma specjalizująca się w obróbce plastiku, utrzymująca od 20 lat wiodącą pozycję jako producent i światowy eksporter artykułów kempingowych i turystycznych.

Aqua Marina – norweska firma, produkująca wysokiej jakości, nadmuchiwane łodzie i kajaki, wykorzystująca połączenie technologii klejenia i zgrzewania.

Living Colours – dystrybutor na rynek europejski znanych na całym świecie koszulek amerykańskiej firmy The Mountain, z niepowtarzalnymi nadrukami o różnorodnej tematyce.

NORDCAPP -bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i szyciu odzieży z tkanin termoaktywnych, przede wszystkim Polartec Classic, Polartec Thermal Pro i Windbloc, firma Negra Sport zdecydowała się stworzyć serię produktów pod własną marką Nordcapp. Odzież marki Nordcapp została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w branży outdoorowej, z wysokiej jakości materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny. W procesie tworzenia naszej odzieży, wiele czasu poświęcamy na dopracowanie konstrukcyjne i technologiczne naszych produktów, korzystając z rad profesjonalistów, którzy używają tego typu odzieży (przewodnicy górscy, instruktorzy narciarstwa).

google-site-verification=U84v2JnsEeAwylvNJlxHmhsrmejJZwuPqy2L0Dy3o2o